APLIKACJA MOBI

Nowa aplikacja mobilna dla likwidatorów terenowych do tworzenia elektronicznego protokołu podczas oględzin.

Aplikacja mobilna dla likwidatorów terenowych do planowania oględzin oraz tworzenia elektronicznego protokołu podczas oględzin w miejscu szkody i przesyłania wyników od razu pod teczkę szkody.

 

O USŁUDZE

 

Aplikację MOBI stworzyliśmy, aby usprawnić i ujednolicić proces likwidacji szkód podczas oględzin w miejscu szkody. Wcześniejsze protokoły były sporządzane przez likwidatorów odręcznie, a w związku z tym, że każdy ma inne pismo bardziej albo mniej czytelne elektroniczne protokoły są czytelniejsze. Wcześniejsza aplikacja działała tylko na tabletach, aktualna działa również na telefonach co ma wpływ na większą skalę elektronicznych protokołów i terminowość ich wykonania.

 

Dzięki temu, że w aplikacji są zaszyte pytania, likwidator techniczny intuicyjnie uzupełni wszystkie wymagane dane, co eliminuje problem braku informacji, znacznie skraca czas wykonywania oględzin oraz od razu generuje elektroniczny protokół szkody i podczepia dokumentację zdjęciową pod szkodę.

 

MOBI posiada praktyczne funkcje i rozwiązania technologiczne:

  • możliwość korzystania z aplikacji na tablecie jak również na telefonie komórkowym
  • możliwość planowania oględzin
  • geolokalizacja miejsca szkody
  • automatyzacja załączania zdjęć do teczki szkodowej 
  • od razu na oględzinach sporządzony elektroniczny protokół i załączony do teczki szkodowej
  • elektroniczny podpis przez Klienta

 

Aplikacja do działania wymaga jedynie dostępu do internetu oraz przeglądarki internetowej np. Chrome lub Firefox – dzięki temu użytkownik nie musi instalować na swoim telefonie

aplikacji zewnętrznej. Jednak już trwają prace aby aplikacja działała także offline. 😊

 

Poniżej kilka screenshotów z aplikacji MOBI

 

 

 

 


Opublikowano:

Mentax na Facebook'u