Systemy Eksperckie

Stworzony przez nas system pozwala na likwidację szkody podczas jednej rozmowy telefonicznej z Klientem.

O usłudze

Stworzony przez nas system pozwala na likwidację szkody podczas jednej rozmowy, przez co wzrasta zadowolenie Klienta, który nie czeka na przyjazd likwidatora, nie musi wypełniać formularzy zgłoszeniowych czy przesyłać dokumentacji. Rozwiązanie likwidacji bez oględzin z zastosowaniem naszego narzędzia daje Towarzystwom Ubezpieczeniowym wymierne korzyści  w zakresie skrócenia czasu likwidacji, obniżenia średniej wartości szkody oraz obniżenia kosztów obsługi roszczeń (brak dalszych procedur np. w zakresie oględzin dodatkowych; kosztów utrzymania kosztorysanta budowlanego, abonamentu systemu eksperckiego).

Zalety systemu

Intuicyjny interfejs systemu pozwala na pełną kontrolę procesu w zakresie czasów realizacji,  przepływu statusów oraz wydajności i skuteczności konsultanta. Umożliwia sprofilowanie konta dla likwidatora i dla osoby zarządzającej. Wbudowana historia  obsługi zlecenia pozwala na monitorowanie procesu właściwie krok po kroku. System  posiada zaszyte statusy oraz przypomnienia o zadaniach do wykonania (na przykład o mówionej rozmowie). Ergonomiczne formularze, intuicyjne i przejrzyste menu przekłada się na szybką możliwość przyuczenia nowego konsultanta, eliminuje możliwość popełnienia błędu.

Wbudowane procedury wynikające z OWU i wytycznych (franszyzy, braki odpowiedzialności za niektóre zdarzenia, koszty poszukiwania szkody, sublimity) wpływają na zachowanie najwyższej jakości usługi. Kosztorysowanie w oparciu o obowiązujące KNRy i stawki robocizny, materiałów i sprzętu. Stworzony przez nas przejrzysty system kosztorysowy pozwala na skosztorysowanie konsultantom nawet 500 kosztorysów dziennie przy jednoczesnym zachowaniu standardów szacowania wartości szkody.

Zainteresowany?

Napisz do nas

    * - pola wymagane

    Mentax na Facebook'u