ISO

Dbamy o jakość. Posiadamy certyfikat ISO.

Dlaczego warto z nami współpracować?

 

Dbając o satysfakcję biznesową naszych Klientów, firma MENTAX SA wdrożyła Zintegrowany System Zarządzania Jakością oraz otrzymała certyfikat zgodności z normą:

 

ISO 9001 – System Zarządzania Jakością ISO 27001 – System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji.

 

System Zarządzania Jakością to standard rozpoznawalny i akceptowany na całym świecie, dlatego certyfikat jest przede wszystkim potwierdzeniem wysokiej jakości procesów i świadczonych usług. Zakładał stworzenie nie tylko systemu zapewnienia jakości, ale przede wszystkim sprawnego i efektywnego systemu zarządzania całością przedsiębiorstwa, w tym wykorzystania tak ważnych w nowoczesnym biznesie spraw jak zarządzanie ryzykiem oraz wiedzą.

 

System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji daje Państwu pewność, że firma MENTAX SA w sposób całkowicie kontrolowany, w oparciu o sprawdzone procedury i najlepsze standardy przechowuje i przetwarza dane osobiste. Ponadto poddając się certyfikacji wzięło na siebie obowiązek systematycznego wdrażania najnowocześniejszych rozwiązań oraz procedur ochrony danych.

 

Za największy sukces można uznać fakt, że wdrożenie norm nie wiązało się z nadmierną biurokracją. ISO zostało wdrożone na bazie procesów i procedur już funkcjonujących w firmie. Zostały one dopracowane tak, aby dopasować je do wymogów norm. Dzięki takiemu podejściu, Zintegrowany System Zarządzania nie jest stworzony sztucznie, jest natomiast narzędziem wspierającym poprawne funkcjonowanie procesów w firmie.

 

Certyfikat ISO 9001:2022

certyfikat iso

Certyfikat ISO/IEC 27001:2022

certyfikat iso

Mentax na Facebook'u