O nas

Poznaj nas – jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku finansowym.

O nas

Dlaczego warto z nami współpracować?

 

Mamy wieloletnie i potwierdzone sukcesami doświadczenie na rynku likwidacji szkód. Świadczymy kompleksowe usługi w tym zakresie dla największych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Przyspieszymy proces likwidacji szkód w Twojej firmie, a tym samym przyczynimy się do jej rozwoju. MENTAX SA to obecnie dwa ściśle współpracujące ze sobą działy:

 

  • Kompleksowa Likwidacja Szkód dla Towarzystw Ubezpieczeń
  • Produkcja oprogramowania dla sektora ubezpieczeń oraz szeroko pojętego biznesu

 

Praca i pasja

Powstaliśmy w roku 2005, kiedy to trzech pasjonatów internetu połączyło swoje siły i doświadczenie, tworząc firmę MENTAX SA. Skąd pomysł na nazwę? Zainspirował nas bohater opowieści Franka Herberta, tzw. mentat, będący wcieleniem logiki i rozumu, czy też ludzkim komputerem. Zawodowa realizacja pasji trzech zapalonych programistów, sprawiła, iż obecnie jesteśmy uznaną na rynku firmą, która dynamicznie się rozwija i z sukcesem wspiera firmy w realizacji celów.

 

Z czasem MENTAX SA poszerzył swoją ofertę o kompleksową likwidację szkód, rozpoczynając współpracę z wieloma wiodącymi na rynku Towarzystwami Ubezpieczeń.

 

Dynamiczny rozwój naszego przedsiębiorstwa możliwy jest dzięki aktywnemu tworzeniu i wykorzystywaniu aplikacji internetowych w procesach zarządzania firmą, a w szczególności planowania zadań i czasu pracy współpracujących z nami specjalistów. To sprawia, że jakość świadczonych przez nas usług jest naprawdę wysoka. Oferujemy szeroki wachlarz usług związanych z likwidacją szkód. Zawsze dopasowujemy nasze działania do indywidualnych wymagań zleceniodawcy i przeprowadzamy je zgodnie ze standardami obowiązującymi w danym towarzystwie ubezpieczeniowym. Sprawdź nas!

 

 

Mentax na Facebook'u