Likwidator Majątkowy

Poszukujemy likwidatorów majątkowych z udokumentowanym doświadczeniem.

Oferujemy

  • pracę dla czołowych Towarzystw Ubezpieczeniowych w Polsce
  • profesjonalne szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • zdobycie doświadczenia w wiodącej firmie oferującej usługi likwidacji szkód
  • nowoczesne narzędzia i technologie, ułatwiające pracę, w tym dedykowany system informatyczny dostosowany do potrzeb likwidatora

ELASTYCZNE WARUNKI WSPÓŁPRACY:

  • współpraca na podstawie B2B lub umowy o dzieło
  • wsparcie techniczne w czasie współpracy
  • realizacje zleceń w dogodnym miejscu – o ile to możliwe, najbliżej miejsca zamieszkania

OCZEKUJEMY:

  • doświadczenie w pracy jako likwidator szkód majątkowych
  • posiadanie komputera z dostępem do internetu
  • mobilność i gotowość do podjęcia zlecenia w szybkim terminie
  • gotowość do podjęcia długotrwałej współpracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • oględziny na miejscu szkody
  • tworzenie dokumentacji, także zdjęciowej
  • przygotowywanie protokołów
  • rzetelna i terminowa realizacja zleceń

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami wypełniając formularz poniżej!

Zainteresowany?

Napisz do nas

    Podstawowe dane

    CV

    plik .pdf, .doc, .docx .odt lub .zip max 4MB

    * - pola wymagane

    Mentax na Facebook'u