Biegły z zakresu Budownictwa i Pożarnictwa

Poszukujemy do współpracy osób z udokumentowanym doświadczeniem w likwidacji specjalistycznych szkód majątkowych w terenie.

Oferujemy

  • współpracę na podstawie B2B
  • czas pracy i teren działania dostosowany do Twojego potencjału i aktualnych potrzeb
  • realizacja ilości zleceń zależna od Twoich mobilnych możliwości
  • wynagrodzenie uzależnione od ilości wykonanych zleceń
  • płynne i przejrzyste rozliczenia finansowe

OCZEKUJEMY:

  • doświadczenie w likwidacji specjalistycznych szkód majątkowych w terenie
  • znajomość systemów eksperckich do kosztorysowania szkód majątkowych
  • udokumentowane potwierdzenie posiadanych kwalifikacji/uprawnień
  • terminowej i poprawnej realizacji otrzymanych zleceń
  • komunikatywności w kontakcie z klientem

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • ustalenie przyczyny oraz zakresu szkody
  • sporządzenie dokumentacji fotograficznej i pozyskanie wymaganych dokumentów od poszkodowanego
  • wyliczenie wartości szkody
  • sporządzenie raportu końcowego
  • weryfikacja przedstawionych w toku likwidacji szkody przez klienta kosztorysów, faktur itp.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami wypełniając formularz poniżej!

Zainteresowany?

Napisz do nas

    Podstawowe dane

    CV

    plik .pdf, .doc, .docx .odt lub .zip max 4MB

    * - pola wymagane

    Mentax na Facebook'u