Likwidator Rolny

Poszukujemy wyspecjalizowanych likwidatorów, którzy mają duże doświadczenie w dziedzinie upraw rolnych.

Oferujemy

  • Pracę dla czołowych Towarzystw Ubezpieczeń w Polsce
  • Profesjonalne szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Zdobycie doświadczenia w wiodącej firmie oferującej usługi likwidacji szkód
  • Nowoczesne narzędzia i technologie, ułatwiające pracę, w tym dedykowany system informatyczny dostosowany do potrzeb likwidatora
  • Elastyczne warunki współpracy
  • Umowę o dzieło lub umowę o współpracy dla osób prowadzących działalność gospodarczą
  • Wsparcie techniczne w czasie współpracy
  • Realizacje zleceń w dogodnym miejscu – możliwie najbliżej miejsca zamieszkania

OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenia w pracy jako likwidator szkód rolnych
  • Posiadania komputera z dostępem do internetu
  • Mobilności i gotowości do podjęcia zlecenia w szybkim terminie
  • Gotowości do podjęcia długotrwałej współpracy
  • Chęci ciągłego podnoszenia kwalifikacji

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Oględziny na miejscu szkody – pole, sady itd.
  • Wykonywanie analizy zgodnie z wymogami towarzystwa ubezpieczeń
  • Tworzenie dokumentacji zdjęciowej i papierowej
  • Tworzenie wycen
  • Rzetelna i terminowa realizacja zleceń

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami!

Zainteresowany?

Napisz do nas

Podstawowe dane

Adres zamieszkania

CV

plik .pdf, .doc, .docx .odt lub .zip max 4MB

* - pola wymagane

Mentax na Facebook'u