Niezawodny ekspres do kawy … a jednak nie działa!

Sprawdź, czy Twojej usterki nie można zgłosić w ramach posiadanej polisy ubezpieczeniowej?

Jeżeli posiadasz EKSPRES w domu i uległ on awarii – nie przejmuj się, że nie wypijesz już pysznej kawy,  że będziesz musiał dokonać zakupu nowego sprzętu, nie tak to musi wyglądać… zawsze możesz zgłosić szkodę do towarzystwa ubezpieczeń w ramach posiadanej polisy. Dedykowany serwis zdiagnozuje usterkę w Twoim sprzęcie i dokona bezgotówkowej naprawy w ramach posiadanego ubezpieczenia.

 

Zatem przypominany warto znać zakres ochrony swojego ubezpieczenia 😉

 

kawa, kawusia, mała czarna ?

 

Aromatyczna kawa to prawdziwa przyjemność dla naszego podniebienia, ale także spora dawka energii!  Co to wszystko oznacza? A przede wszystkim jak zrobić i podawać dobrą kawę we własnym domu? Kawa i jej różne rodzaje, serwowane w filiżance lub szklance, to dla wielu obowiązkowy element każdego poranka. Dla mnie to taka mała przyjemność, która pozwala z uśmiechem zacząć każdy dzień. Ale zaraz, zaraz… Kawa kawie nierówna!

Np.: Kawa mrożona to najlepsza metoda na największe nawet upały, nie ma nic bardziej orzeźwiającego. Idealna propozycja na upalne poranki – kawa z porcją lodów  😉

 

Posiadamy bardzo gęstą siatkę serwisów zlokalizowanych na terenie całej Polski. Sprzęt do diagnostyki może zostać odebrany osobiście przez  technika jak również za pośrednictwem firmy kurierskiej. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Klientom najwyższej jakości usługi odpowiadając ich potrzebom oraz oczekiwaniom.

 

Pamiętajmy smaczna kawa to także umiejętność dbania i konserwowania sprzętu.

 

Aby zapewnić doskonałą jakość kawy za każdym razem należy dbać o ekspres do kawy i od czasu do czasu go wyczyścić oraz odkamienić. Jak wiadomo kamień w ekspresach osadza się bardzo szybko i konieczne jest jego usuwanie.  W celu zapobiegania osadzaniu się kamienia należy używać filtrów do wody, wtedy proces odkamieniania ekspresu będzie rzadką czynnością. Czyszczenie ekspresu to czynność niezależna od filtrów wody i powinniśmy ją okresowo wykonywać.

 

Zgłoszenie usterki
Kontakt ze swoim towarzystwem ubezpieczeniowym, zgłoszenie szkody np.  assistance domowy. Kontaktuje się z Tobą serwis w celu uzgodnienia daty wizyty i sposobu odebrania sprzętu (wizyta osobista, odebranie przez technika, firma kurierska).

 

Diagnoza i wycena
Serwis weryfikuje zakres uszkodzeń, przedstawia kalkulację naprawy. Po akceptacji oraz wyrażonej zgodzie Klienta na naprawę, przystępuje niezwłocznie do pracy.

 

Naprawa Urządzenia
Serwis dokonuje naprawy bądź serwisuje urządzenie zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami z Klientem.

 

Odesłanie ekspresu
Ekspres ponownie parzy świetną kawę – serwis uzgadnia termin zwrotu, możliwość odbioru osobistego bądź przesyłki kurierskiej.

 


Opublikowano:

Mentax na Facebook'u