Likwidator merytoryczny szkód majątkowych

Poszukujemy likwidatorów merytorycznych szkód majątkowych z udokumentowanym doświadczeniem

Oferujemy

OFERUJEMY

  • możliwość pracy zdalnej
  • współpraca na podstawie umowy o dzieło lub B2B
  • jasne zasady wynagrodzenia

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pełna organizacja procesu obsługi likwidacji szkód majątkowych
  • gromadzenie i analiza informacji o szkodzie
  • pozyskanie dokumentów niezbędnych do likwidacji szkody
  • ustalenie zakresu odpowiedzialności
  • ocena zasadności roszczeń odszkodowawczych
  • opracowywanie pism w toku likwidacji szkody
  • prowadzenie bieżącej korespondencji oraz kontakt telefoniczny z Klientami
  • przygotowanie stanowiska w sprawie
  • rozpatrywanie odwołań, skarg i interwencji zgłaszanych przez Klientów

OCZEKUJEMY:

  • min. 2 lata doświadczenia w merytorycznej likwidacji szkód majątkowych (z różnych ryzyk)
  • umiejętności analizy i interpretacji wycen wykonanych w programach eksperckich
  • doświadczenia w telefonicznej obsłudze klienta
  •  terminowości i odpowiedzialności w działaniu
  • samodzielności w działaniu
  • umiejętności podejmowania decyzji

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami wypełniając formularz poniżej!

Zainteresowany?

Napisz do nas

    Podstawowe dane

    CV

    plik .pdf, .doc, .docx .odt lub .zip max 4MB

    * - pola wymagane

    Mentax na Facebook'u