Podsumowanie roku 2019 w Elektronice

Z początkiem nowego roku zespół Elektroniki spotkał się w celu podsumowania roku 2019 i wyznaczenia nowych celów.

Z początkiem nowego roku, zazwyczaj pod koniec stycznia, organizujemy spotkanie całego zespołu celem wspólnego podsumowania oraz wyznaczenia dążeń i nowych wyzwań na kolejny rok.

 

Jesteśmy już po czasie spędzonym na wspólnych dyskusjach, planach wdrożeniach. Dużo się działo 😀 ale o kilku najważniejszych punktach za moment.

 

Dział Elektroniki rozrasta się z  roku na rok, jesteśmy obecnie w powiększonym składzie, tym samym mamy większą sposobność na rozdysponowanie codziennej pracy. Jesteśmy przed reorganizacją zakresu zadań, stoją przed nami nowe wyzwania, które mamy nadzieje będą prawidłowym i satysfakcjonującym wyborem.

 

Jak już mamy w zwyczaju, pierwszy kwartał nowego roku to czas ukierunkowany na rekrutację nowych serwisów. Chętnych jak najbardziej zachęcamy do wypełnienia ankiety dotyczącej współpracy  REKRUTACJA

 

Rok 2019 zamknęliśmy przeprocesowaniem blisko 17 000 szkód. Następne miesiące zweryfikują nasze możliwości na bieżący rok. 😉 W minionym roku rozpoczęliśmy współpracę z nowymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi,  a na horyzoncie kolejni klienci, spotkania i nowe umowy.

 

Dzięki wsparciu programistów na bieżąco jesteśmy w stanie dostosować funkcjonalność systemu do wymagań i potrzeb klientów. Codzienna praca także niesie potężne wyzwanie pod kątem optymalizacji i automatyzacji  funkcji systemowych. W tym zakresie sprecyzowany został zakres prac dedykowany dla zespołu IT.

 

Jednym z nowych wyzwań na rok 2020 jest format organizacji spotkań ze współpracującymi z nami serwisami. Będziemy w stanie w bezpośredniej rozmowie rozwiązać systemowe dopytania, skonfrontować problematyczne sytuacje, na jakie napotkają serwisanci w codziennej pracy.

 

Zaprezentujemy aplikację mobilną oraz wszelkie ułatwienia systemowe. Liczymy tym samym na pozytywny odbiór oraz wskazanie aspektów mogących usprawnić naszą współpracę.

 

Więcej tajemnic zdradzimy w kolejnej odsłonie 😉

 


Opublikowano:

Mentax na Facebook'u